Koordynator pomocy humanitarnej:
        +48 691-41-41-59
Szukaj na stronie:

2016/10/15

Przyjazd 3 tury dzieci na leczenei do Kliniki Columna Medica w Łasku

Trzecia tura akcji Dzieci Majdanu Ratunek - dzieci na leczeniu w klinice - w partnerstwie z  Columna Medica i Dworzeconline.pl , Medax Trans oraz CEDEPE
Drodzy przyjaciele Ukrainy, z przyjemnoscią informujemy, że 26 października 2015r. trzecia tura dzieci z akcji Dzieci Majdanu - RATUNEK  przybyła na leczenie do kliniki Columna Medica na 10-dniowy kurs rehabilitacji.

Informacje o naszym naszych przyjacielach Dzieci Majdanu - RATUNEK: Columna Medica specjalizuje się w nieoperacyjnym leczeniu kręgosłupa. Kręgosłup jest tutaj pod najlepszą opieką. Wykwalifikowana kadra lekarzy i fizjoterapeutów, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczno-rehabilitacyjny oraz indywidualne podejście do Pacjenta sprawia, że pobyt w Columna Medica to trafiona inwestycja we własne zdrowie. Poza pobytami rehabilitacyjnymi oferuje turnusy diagnostyczne, profilaktyczne, odchudzające czy relaksacyjne oraz zabiegi medycyny estetycznej i profesjonalne zabiegi kosmetyczne. W Columna Medica zdrowie i aktywność są zawsze na pierwszym  miejscu.
columnamedica.pl
https://www.facebook.com/RehabilitacjaMedyczna
 
Dworzec Online to więcej niż wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy - tutaj dowiesz się o ciekawych miejscach i wydarzeniach, znajdziesz najlepsze połączenia wielu przewoźników, sprawdzisz ich standardy podróży, a także kupisz bilety autobusowe w kilku prostych krokach. Zapraszamy!
dworzeconline.pl

Firma Medax-Trans s.c. istnieje nieprzerwanie na rynku od 2000 roku. Działalność firmy obejmuje: transport sanitarny i medyczny, wizyty domowe internistyczne i pediatryczne oraz zabezpieczenia medyczne imprez masowych.
medaxtrans.pl

Szczególne podziękowania od Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy keirujemy dla firmy CEDEPE - eksperta rynku biznesowego w Polsce i w Ukrainie, gdzie pracują ludzie z ogromnym SERCEM !
cedepe.pl
Zapisz się do newslettera
 
Mapa strony | TPU Wiki | Administator