Koordynator pomocy humanitarnej:
        +48 691-41-41-59
Szukaj na stronie:

Stowarzyszenie Akcja Miś - współpraca z TPU

Stowarzyszenie „Akcja Miś” to grupa znajomych –w różnym wieku, z różnymi pasjami i talentami, wysokich i niskich - słowem RÓŻNYCH. Ale łączy ich jedno – w wolnym czasie chcą działać na rzecz osób potrzebujących.

Coroczna Akcja Miś to inicjatywa społeczna polegająca na świątecznej zbiórce prezentów dla dzieci. W Wigilię 24 grudnia wolontariusze Stowarzyszenia pukają do drzwi domów, w których z powodu trudnej sytuacji stół nie ugina się od świątecznych potraw, a pod choinką nie czekają na dzieci wymarzone prezenty. Już od 19 lat ludzie o wielkich sercach pomagają św. Mikołajowi obdarować świątecznymi prezentami dzieci, które najbardziej tego potrzebują.

Pierwsza świąteczna zbiórka prezentów pod hasłem „Akcja Miś” została zorganizowana w 2001 roku jako spontaniczna odpowiedź na potrzeby dzieci, którym wolontariusze „Akcji Miś” pomagali w ramach innych inicjatyw. Pozytywny odzew ze strony zarówno darczyńców, jak i obdarowywanych, stał się dla nas motywacją do kontynuowania akcji w kolejnych latach.

Strona internetowa Stowarzyszenie „Akcja Miś”
Zapisz się do newslettera
 
Mapa strony | TPU Wiki | Administator